24 września 2019

Nowa pora roku, nowe wyzwania. W październikowym numerze „Mojego Ogródka” czekają na każdego działkowca praktyczne porady z zakresu pielęgnacji roślin ozdobnych – czy ciąć jesienią? Jeśli tak, to które? A czego nie ruszać?

Z naszym miesięcznikiem uprawa warzyw jest prosta i przyjemna. Sprawdź, jakie prace czekają działkowców w tym czasie w ogrodzie warzywnym.

Zachęcamy do kolekcjonowania nowego cyklu – sadownicze abc! W tym wydaniu „Mojego Ogródka” mamy do zaproponowania jesienne zakupy – wybór gatunków i odmian. Bądź modny i praktyczny, uprawiaj własne owoce na działce!

W bieżącym wydaniu polecamy również szereg inspirujących artykułów, m.in. pnącza do zadań specjalnych – które pomogą każdemu działkowcowi wybrać odpowiedni gatunek i zastosować go na działce.

Polecamy szczególnie:

• Czas na ozdobne – od zakupu do sadzenia –Tylko u nas znajdziesz praktyczny przewodnik o jesiennym sadzeniu! Skorzystaj z porad, unikniesz błędów! Zdrowy materiał szkółkarski znajdziesz w dobrym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl

• Cebulowe puzzlowanie – Sadząc teraz kwiaty cebulowe na rabatach uzyskamy wiosną przepiękną paletę kwitnących kęp. Zainspiruj się naszymi pomysłami. Kup cebule, posadź je na działce, ciesz się kwitnącym nowym, przyszłorocznym sezonem.

Cebulki kwiatowe dostępne są w sklepie internetowymi www.dzialkowiecsklep.pl

• Sezon na przetwory trwa – Jesień to dobry czas na robienie przetworów, najlepiej z własnych upraw. Poznaj najlepsze przepisy na „zamknięte” warzywa w słoiku.

• Towarzystwo dla różaneczników – W „Moim Ogródku” znajdziesz gotowe projekty atrakcyjnych nasadzeń i dobór najlepszych gatunków i odmian! Przeczytaj, zastosuj, ciesz się piękną działką!

• Dieta dla zdrowia cz. 1 dla chorych na boreliozę – Zapraszamy do nowego cyklu o dietach. Pamiętaj, właściwa dieta to jeden z najważniejszych kroków w drodze do zdrowia!

 

 

Październikowy „Mój Ogródek” na rynku od 24 września! Kup, przeczytaj, koniecznie poleć innym działkowcom! 

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106