01 lutego 2018

W celu ułatwienia podjęcia  decyzji w sprawie nabycia programu DGCS PZD SYSTEM  zamieszczamy oceny  Rodzinnych Ogrodów Działkowych  wytypowanych do przeprowadzenia pilotażu  programu DGCS PZD System,. Ogrody te kończą prace związane   z testowaniem   tego programu. W załączeniu zamieszczamy uwagi i spostrzeżenia  jako informacje z pierwszej ręki osób, które sprawdziły jak funkcjonuje  program w codziennej pracy  i jakim jest ułatwieniem w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem ROD.

 

Zarząd ROD im. Stanisława Gawrońskiego w Śremie:

Na podstawie zdobytych doświadczeń w pracy z programem możemy stwierdzić, że jest to narzędzie niezwykle przydatne dla zarządów rodzinnych ogrodów działkowych oraz księgowości. Duże możliwości dostosowania programu do własnych potrzeb, moduły takie jak: ogrody działkowe, finansowo-księgowy, kadrowo-płacowy, środki trwałe i magazynowy pozwalają prowadzić każdy ogród działkowy, zarówno mały składający się z kilkudziesięciu działek jak i duży liczący kilkaset działek. Jest to nowoczesne narzędzie, które znacząco ułatwia pracę zarządu ROD i księgowości oraz uporządkowuje i ujednolica dokumentację działkowców, działek i ogrodu.Całą opinię mozna przeczytać TUTAJ

 

Rodzinny Ogród Działkowy "Polanka" z Łodzi:

Program DGCS PZD SYSEM w ostatniej wersji spełnia oczekiwania ogrodu, czekaliśmy na takie rozwiązanie dość długo, tematyka programu dla ogrodów poruszana była od lat. Program ułatwi pracochłonne zarządzanie ogrodem, przyczyni się do ujednolicenia zarządzania w całym związku a jednocześnie stanie się bardzo cennym materiałem przy przekazywaniu dokumentacji ogrodu nowemu zarządowi po wyborach. Program będzie również dużym ułatwieniem przy przekazywania dokumentów do ośrodków księgowych, gdyż jest tak stworzony, iż jednym kliknięciem można wysłać potrzebne dokumenty do prowadzenia księgowości w ośrodku. Całą opinię można przeczytać TUTAJ.

 

Rodzinny Ogród Działkowy ,,Biała Róża" w Zabrzu:

W przypadku ROD Biała Róża do bazy wprowadzono aż 708 działek czyli 1200 działkowców! DGCS PZD SYSTEM okazał się być świetnym rozwiązaniem na poradzenie sobie z ogromną ilością informacji wymagających uporządkowania. Dodatkowymi i wartymi odnotowania zaletami programu jest fakt, że to bardzo intuicyjne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie. Jego obsługa nie sprawia większych problemów. Całą opinię można przeczytać TUTAJ.

 

 Rodzinny Ogród  Działkowy „Krzekowo” w Szczecinie:

W mojej ocenie rozwiązania w ostatniej wersji w modułach programu DGCS PZD system, w pełni spełniają oczekiwania w ułatwianiu pracochłonnym zarządzaniem ogrodu jak również ułatwieniem współpracy z ośrodkiem księgowym przy OZ PZD w którym to ośrodku prowadzona jest księgowość naszego ogrodu. Jako osoba mająca możliwość testowania ten program i zapoznaniu się w walorami, zachęcam i polecam Rodzinnym Ogrodom Działkowy w PZD pod rozwagę wdrożenia program  DGCS PZD system w swoim ogrodzie. Całą opinię można poznać TUTAJ.

 

Rodzinny Ogród Działkowy „Zielony Zakątek” w Chodzieży:

Po wstępnym korzystaniu z oprogramowania DGCS PZD SYSTEM  stwierdzamy, że program ten spełnia oczekiwania i zabezpiecza potrzeby naszego ROD.  Jest on pomocny przy bieżącym prowadzeniu spraw organizacyjno-księgowych, a przede wszystkim będzie w przyszłości mógł w pełni zastąpić tradycyjne metody dokumentowania  wszelkich spraw związanych z prowadzeniem ogrodu i tym samym eliminować możliwe pomyłki. Sam program jest dla obsługujących czytelny i zrozumiały, a dzięki szkoleniu i poznaniu jego podstawowych działań nie powinien stwarzać większych trudności. Dzięki niemu istnieje możliwość szybkiego dostępu do danych różnego typu oraz wydrukowania ich, m.in. raporty, umowy, pisma  itp. Program, o którym mowa wyżej jest kompatybilny z innymi (WORD i EXCEL), co daje nam możliwość importowania danych. Ponadto, korzystanie z programu bardzo usprawni pracę bieżącą i analityczną  oraz pozwoli nanosić korekty przed wydrukiem. Bardzo pomocna okazała się dołączona instrukcja obsługi . Pełna treść opinii znajduje się TUTAJ.

 

 

Opinie pilotażowych ROD na temat oprogramowania DGCS PZD System

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106