05 stycznia 2021

Nowa platforma szkoleniowa dla ROD Okręgu PZD Elbląg - zgłoś swój pomysł !!!

 

Okręgowy Zarząd PZD w Elblągu informuje, że w związku z niezmiennym stanem zagrożenia epidemiologicznego, od jakiegoś czasu pracuje nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi prowadzenia szkoleń kandydatów i nowych działkowców oraz dla pozostałych grup osób funkcyjnych z ROD naszego Okręgu m.in. w trybie zdalnym na internetowej platformie edukacyjnej. Ponadto szukamy nowych rozwiązań w zakresie dystrybucji materiałów i wydawnictw związkowych w trybie – bezpiecznie prześlij - odbierz na poziomie OZ, ROD – przekaż skutecznie na terenie ROD osobom funkcyjnym i działkowcom a szczególnie zaś nowym działkowcom , którzy jeszcze nie mają wiedzy - dokąd przyszli i jakie mają podstawowe prawa i obowiązki.

W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich osób funkcyjnych, działkowców, również do przedstawicieli innych organizacji z apelem o opinie, pomysły, propozycje, pomoc merytoryczną lub techniczną w zakresie modelu i budowy takich narzędzi, które pozwoliłby nam i innym organizacjom rozwiązać powyższy problem zawarty w pytaniu, a mianowicie: Jakimi drogami docierać z informacjami, wydawnictwami w formie tradycyjnej do działkowca, zainteresowanego, potencjalnych kandydatów by były one bezpieczne ale też skuteczne?

Przykład naszych rozwiązań pod linkiem: https://elblag.pzd.pl/informacje-na-temat-szkolen--w-okresie-epidemii

 

Na Wasze opinie, pomysły oczekujemy do końca stycznia br. pod adresem email : elblag@pzd.pl lub pocztą tradycyjną: 82-300 Elbląg ul. Kościuszki 106 .

Z góry dziękujemy za pomoc i zainteresowanie!

 

Korzystając z okazji w Nowym Roku 2021 wszystkim zainteresowanym życzę dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia osobistych marzeń i pogody ducha.

 

W imieniu Okręgowej Rady PZD w Elblągu

Prezes Okręgu PZD w Elblągu

Zygmunt Wójcik


AKTUALNE INFORMACJE O FUNDUSZACH DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - POSZUKAJ DLA SIEBIE – WYBIERZ - ZGŁOŚ SWÓJ WNIOSEK !!!

Nowa platforma szkoleniowa dla ROD Okręgu PZD Elbląg - zgłoś swój pomysł !!!

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106