24 czerwca 2021

„Mój Ogródek” możesz mieć w wersji tradycyjnej – papierowej lub znacznie wygodniejszej – cyfrowej: adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS: https://apple.co/2TdaoGH

W lipcowym wakacyjnym numerze „Mojego Ogródka” nie mogło zabraknąć bardzo praktycznego artykułu – Ogrodnicze rady na upał! Warto więc poznać sposoby jak pomóc naszym działkowym nasadzeniem, aby tegoroczna, wysoka, letnia temperatura nie była dla nich zabójcza.

W bieżącym wydaniu miesięcznika poruszamy też bardzo ważny aspekt – Problemy w uprawie pod osłonami. Nie ma co odkładać tego na później, już teraz skorzystaj z naszych rad opisanych w artykule.

A dla tych, co planują urlop na działce polecamy dodatek specjalny „Mojego Ogródka” – Oczko wodne, budujemy i pielęgnujemy. Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w artykule, dowiecie się jak je prawidłowo wykonać i gdzie je najlepiej zlokalizować. Dodatkowa informacja o roślinach wodnych, wsparta przekrojami oczka wodnego da całościową wiedzę do stworzenia takiej przyjemnej, relaksującej minisadzawki na działce.

W numerze czekają na Was ponadto:

• Ogród przyszłości – Tylko u nas znajdziesz wizje ogrodu przyszłości! Jeśli chcesz wiedzieć, w którym kierunku zmierza zagospodarowanie ogrodów i działek, to koniecznie sięgnij po ten artykuł.

(str. 4-5)

 

• Kwitnąca arystokracja – Każdy działkowiec lubi otaczać się wyjątkowymi roślinami. My polecamy kilka gatunków, które sprawią, że nawet najmniejsza działka będzie prezentować się atrakcyjnie. Dla ułatwienia wszystkie polecane gatunki można kupić w naszym sklepie www.dzialkowiecsklep.pl

(str. 20)

 

• Winnica na 20 m2– Jedyny taki praktyczny instruktaż na rynku – jak założyć miniwinnicę! Co posadzić, jak pielęgnować rośliny w pierwszym roku uprawy, jak o nie dbać w sezonie i zimą?

(str. 38-39)

 

• Warzywa od lipca – Uprawę wielu samczych warzyw możemy zacząć właśnie o tej porze roku! Jeśli szukasz informacji – co posadzić i wysiać w lipcu, aby móc zebrać plony jeszcze latem, a także jakie warzywa nadają się na zbiór późniejszy – jesienny, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

(str. 28-29)

 

• Lawenda na wiele sposobów – Fioletowe, kwitnące łany lawendy można spotkać często na działkach. Są wyjątkowo atrakcyjne dla oka i dla owadów pożytecznych. Lawenda ma te wyjątkowe zdolności, że można ją wykorzystać do rozmaitych ozdób i przetworzyć kulinarnie, czy też prozdrowotnie.

(str. 54-55)

 

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do działkowego sklepu internetowego na www.dzialkowiecsklep.pl Znajdziesz w nim tematyczne e-booki i wiele inspirujących e-wydań specjalnych! Warto skorzystać!

 

 

Lipcowy numer „Mojego Ogródka” dostępny na rynku od 18 czerwca!

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106