Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106         

Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

Działkowcy walczą o swoje prawa

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
św. p Krystyny Mrozowskiej.

Św. P. Krystyna Mrozowska była wieloletnim działkowcem w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Bratek” w Elblągu. Ponad 10 lat pracowała w zarządzie ROD pełniąc funkcję Skarbnika, Sekretarza Zarządu oraz członka komisji Rewizyjnej. Za swoją pracę społeczną  i  zaangażowanie w sprawy ogrodnictwa odznaczona została złotą odznaką „Zasłużony Działkowiec” oraz licznymi nagrodami i dyplomami.

Aktywnie uczestniczyła w życiu społecznym naszego stowarzyszenia, często korzystaliśmy z jej doświadczenia w ramach bieżących relacji z Okręgowym Zarządem PZD i Ośrodkiem Finansowo - Księgowym  w Elblągu.

Była osobą bardzo serdeczną, pomocną i koleżeńską. Działka była jej wielką pasją. Uprawiała ją z zamiłowaniem. Chętnie dzieliła się swoją wiedzą ogrodniczą z działkowcami, koleżankami i kolegami których miała spore grono. Jesteśmy dumni, że mogliśmy Cię poznać. Żegnaj Krysiu, będzie nam wszystkim Ciebie bardzo brakowało. 

W imieniu Zarządu ROD im. Bratek w Elblągu, ogrodowej komisji Rewizyjnej, Okręgowego Zarządu i Okręgowej Komisji Rewizyjnej  w Elblągu, pracowników biura i Ośrodka Finansowo - Księgowego  w Elblągu składamy rodzinie zmarłej, najbliższym kondolencje

Prezes Okręgu PZD w Elblągu

                                                                  Zygmunt Wójcik

 

Informujemy ponadto , że Urna z prochami wystawiona będzie w dniu 05.03.2022r., o godzinie 11:30 w nowej kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Dębica w Elblągu. Ceremonia żałobna i złożenie urny na miejscu spoczynku o godzinie 12:00.

 

 

04 marca 2022