Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

23 listopada 2017
Aktualnie
09 maja 2017
  Wychodząc

Działkowcy walczą o swoje prawa

09 maja 2017
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zarządów ROD i działkowców, Okręgowy Zarząd w Elblągu PZD z dniem 24 kwietnia 2016 roku uruchamia telefoniczne dyżury prawne, w każdy poniedziałek oprócz świąt i dni
Narada szkoleniowo-informacja księgowych ROD Okręgu Elbląg 

W dniu 15 grudnia br. w siedzibie Okręgu Elbląskiego PZD w Elblągu  odbyła się ostatnia w tym roku narada szkoleniowo-informacja księgowych ROD Okręgu Elbląg. Narada szkoleniowa przygotowana została przez biuro Okręgowego Zarządu Elbląskiego Polskiego Związku Działkowców,                           a przewodniczył jej I Wiceprezes OZ PZD – p. Zygmunt Wójcik wraz z Główną księgową OZ PZD – p. Jolantą Bryl.

Naradę otworzył I Wiceprezes OZE PZD w Elblągu Pan Zygmunt Wójcik, który przypomniał  czym powinny się kierować osoby pełniące funkcję księgowej ROD oraz jaki cel powinien  im przyświecać, zakładajac wprowadzane zmiany         i nowe koncepcje rozwoju ogrodów. Ponadto dokonał pokrótce omówienia możliwości wdrażanego do ogrodów programu komputerowego DGCS PZD.

Następnie przekazał głos Głównej księgowej  Biura OZ PZD w Elblągu  p. Jolancie Bryl prowadzącej dalszą cześć narady. Narada skupiła się przede wszystkim na  zagadnieniach przestrzegania przepisów finansowych  i związkowych oraz szczegółowego omówienia zalet sytemu DGCS i korzyści jakie daje zastosowanie programu. Przypomnijmy, że program jest tak skonstruowany aby służył szeroko pojętym potrzebom każdego rodzinnego ogrodu działkowego.

Narada przebiegła w życzliwej atmosferze przy przedświątecznej strawie   i była też okazją  do złożenia wzajemnych życzeń spokoju, radości i zdrowia  dla przybyłych  a także ich  bliskich.

Z.W.

 

 

21 grudnia 2017

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106         

Projekt i wykonanie © 2016 wawryn2@o2.pl