Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

23 listopada 2017
Aktualnie
09 maja 2017
  Wychodząc

Działkowcy walczą o swoje prawa

09 maja 2017
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zarządów ROD i działkowców, Okręgowy Zarząd w Elblągu PZD z dniem 24 kwietnia 2016 roku uruchamia telefoniczne dyżury prawne, w każdy poniedziałek oprócz świąt i dni
JUŻ NA RYNKU! STYCZNIOWY „Mój Ogródek”

W styczniowym numerze zachęcamy do poznania „zimowych mistrzów”. W tym numerze „bohaterami” są byliny, które przetrzymają bez uszkodzeń każdą zimę. Warto poznać te gatunki, a następnie je posadzić i cieszyć się urokami mroźnej pogody, bez obaw o działkowe nasadzenia.

Doradzamy najlepsze mieszanki trawnikowe idealne od naszych działkowych potrzeb. W artykule znajdziemy opis mieszanek uniwersalnych, sportowych, ozdobnych, a także tych przeznaczonych na trudne stanowiska, np. zacienione.

Polecamy również Superdodatek do kolekcjonowania – „Zaprojektuj swój ogród”. Zbieraj wszystkie części cyklu ukazujące się w kolejnych miesiącach, a uzyskasz w ten sposób praktyczny, całościowy poradnik w zakresie projektowania, jakiego nie ma na rynku!

Wytłumaczymy różnice i przeznaczenie agrotkaniny, agrowłókniny i geowłókniny – materiałów do produkcji ogrodniczej, polecanych zwłaszcza przed nachodzącym nowym sezonem.

 

Tytuły warte uwagi:

Bonsai – Takie minidrzewka są bardzo atrakcyjne, a w sprzedaży bardzo drogie. Sprawdź jakie gatunki wybrać do takiego formowania – jak to zrobić i jak je pielęgnować! 

Terminarz cięcia – Czyli sadownicza ściągawka! Dowiesz się z niej – kiedy, i co ciąć, tak aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

Kącik pod starym orzechem – Jedno miejsce w kilku odsłonach – czy to możliwe? Tylko u nas znajdziesz gotowe projekty do realizacji. Skorzystaj! Odmień swoją działkę!

M jak mikstura – Masz problem z migreną? A może męczą cię wzdęcia. Zanim sięgniesz po drogie lekki, przeczytaj ten artykuł! Wypróbuj domowych, sprawdzonych mikstur! Na zdrowie!

 

 

20 grudnia 2017

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106