Polski  Związek  Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe

Okręg w Elblągu

    82-300  Elbląg   ul. Kościuszki  106 

 

    tel. 55 233-81-06  

 

    e-mail: elblag@pzd.pl                   

Informacje i komunikaty

Okręgu Elbląg

Ogłoszenia 

Okręgu Elbląg

23 listopada 2017
Aktualnie
09 maja 2017
  Wychodząc

Działkowcy walczą o swoje prawa

09 maja 2017
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zarządów ROD i działkowców, Okręgowy Zarząd w Elblągu PZD z dniem 24 kwietnia 2016 roku uruchamia telefoniczne dyżury prawne, w każdy poniedziałek oprócz świąt i dni
PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA W ROD KATARZYNKI W BRANIEWIE

W dniu 01 czerwca 2016r. grupa uczniów z klas I-V Szkoły Podstawowej i II-III PdP   z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie już drugi raz spędziła Dzień Dziecka na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. „Katarzynki” w Braniewie.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się gra w badmintona, piłkę siatkową   i rzucanie lotkami do celu. Wszyscy chętnie bawili się także w zabawy z chustą animacyjną.

Jednak największym zainteresowaniem chłopców cieszyła się gra w piłkę nożną. Rozegrano mecz pomiędzy uczniami a członkami z Zarządu ROD. Mimo wysiłków  Pana Prezesa Stanisława Kani wygrali uczniowie z wynikiem 10:4. Na pocieszenie obiecaliśmy im rewanż za rok.

Po wysiłku fizycznym przyszła pora na poczęstunek. Każdy upiekł na ognisku swoją kiełbaskę. Zjedliśmy też trochę witamin z ogrodu, rzodkiewki smakowały wybornie.  Dla każdego znalazła się słodka bułeczka. Chipsy, słodycze i napoje ufundował naszym dzieciakom Prezes ROD Stanisław Kania.

 

 

Prezes ROD im. „Katarzynki” w Braniewie

Stanisław Kania

 

16 czerwca 2016

 Polski Związek Działkowców

Stowarzyszenie Ogrodowe Okręg w Elblągu  

tel. 55 233-81-06    e-mail: elblag@pzd.pl      

82-300  Elbląg       ul. Kościuszki  106         

Projekt i wykonanie © 2016 wawryn2@o2.pl